Regulamin

Preferujemy pobyt w turnusach tygodniowych, dwutygodniowych. Wynajmujemy obiekt na minimum 7 dni w okresie letnim (lipiec – sierpień).

Rezerwacja:

Warunkiem rezerwacji jest dokonanie wpłaty zadatku w wysokości 30% w zależności od długości pobytu wg indywidualnego uzgodnienia.

Przyjazd:

Przekazanie zarezerwowanego domku do dyspozycji Gości możliwe jest od 14:00 do 21:00 pierwszego dnia pobytu. Przekazanie domku przed godz. 14:00 może się okazać niemożliwe z uwagi na sprzątanie po poprzednich gościach. W dniu przyjazdu pobrana zostanie całkowita należność za pobyt wyliczona zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem rezerwacji. Płatność za pobyt wyłącznie gotówką.

Rezygnacja z rezerwacji:

Prosimy o rozważne i przemyślane decyzje dotyczące terminu i długości pobytu. Termin rezerwacji jest wiążący. Dokonanie rezerwacji telefonicznie lub drogą mailową jest jednoznaczne z całkowitą akceptacją regulaminu. W przypadku całkowitej rezygnacji z pobytu z przyczyn niezależnych od nas zadatek nie podlega zwrotowi. Jako datę odwołania lub zmiany rezerwacji uważa się datę otrzymania pisemnego powiadomienia od klienta. Jeśli klient nie przyjedzie do północy pierwszego dnia pobytu, a nie zgłosił opóźnienia, rezerwacja zostaje automatycznie anulowana.

Kaucja:

Na czas pobytu pobierana jest kaucja w wysokości 500,00 zł, która jest rozliczana po zakończeniu pobytu. W przypadku stwierdzenia strat, braków, zniszczeń itp., osoba odbierająca domek pobierze z kaucji wartość rynkową strat + koszty robocizny. W przypadku gdyby braki lub zniszczenia ujawnione w trakcie kontroli przekroczyły wysokość wpłaconej kaucji, klient zobowiązany jest do bezzwłocznej zapłaty za szkody. Domek powinien być zamieszkany przez ilość osób nie większą od zgłoszonej w rezerwacji. W przypadku nie zachowania powyższych zasad, właściciel obciąży klienta kwotą 100 zł za każdą dobę pobytu osoby nie zgłoszonej lub ma prawo rozwiązać umowę w trybie natychmiastowym, bez zwrotu kosztów pobytu oraz kaucji.

Wyjazd:

Opuszczenie domku winno nastąpić do godz. 11:00 ostatniego dnia pobytu. Kaucja zostanie zwrócona w dniu wyjazdu, po dokonaniu kontroli domku przez osobę przyjmującą. Prosimy o zgłoszenie dzień wcześniej planowanej godziny wyjazdu.

 

Dom wynajmowany jest w całości i cena ustalana jest za wynajem całego domu.

Comments are closed